Blogs

Kādēļ mājas, kuras piedalās Rīgas pašvaldības programmā par līdzfinansējuma saņemšanu, kanalizācijas un ūdensvada cauruļu nomaiņas darbus uztic uzņēmumam Smart Comfort Group?

Pēc 2018. gadā pilsētas pašvaldības sāktās līdzfinansējuma programmas daudzas mājas svarīgus darbus var izpildīt par puscenu no kopējās izmaksu tāmes. Otru pusi apmaksā pašvaldība. Daudzas mājas, kuras pašvaldībā iesniegušas iesniegumu līdzfinansējuma piešķiršanai ūdensvada un kanalizācijas cauruļvadu sistēmas nomaiņai, darbus uztic uzņēmumam Smart Comfort Group.

„Mēs izvēlējāmies Smart Comfort Group”

Māja Rīgā, Jūrmalas gatvē 59, kļuva par pirmo pašvaldības programmas klientu. Biedrības Jūrmalas gatve 59 valdes priekšsēdētāja Vera Korčaka stāsta, kā māja četru gadu laikā pakāpeniski mainījusi aukstā un karstā ūdens, kā arī kanalizācijas stāvvadus:

– Iepriekš mēs šos darbus apmaksājām no mājas remontdarbu fonda līdzekļiem. Šogad beidzamo stāvvadu komplektu nomainījām jau ar 50% pašvaldības līdzfinansējumu.

Māja Jūrmalas gatvē 59 novērtēja izdevību, ko sniedz pašvaldības programma, un uzreiz iesniedza astoņus iesniegumus līdzfinansējuma saņemšanai.

– Piecus no plānotajiem darbiem veiks uzņēmums Smart Comfort Group, – stāsta Vera Korčaka. – Mēs ar šo uzņēmumu sadarbojamies jau ļoti sen un esam apmierināti gan ar cenām, gan ar izpildīto darbu kvalitāti.

Tagad – vēl izdevīgāk!

Uzņēmuma Smart Comfort Group direktors Dmitrijs Širkins stāsta, ka jau daudzus gadus veic aukstā, karstā ūdens un kanalizācijas cauruļvadu nomaiņas darbus daudzdzīvokļu mājās Rīgā:

– Līdz 2018. gadam mājas, kuras gribēja ietaupīt līdzekļus, mūs izvēlējās kā darbu izpildītājus uz trīspusēja līguma pamata. Tas iedzīvotājiem ļāva pašiem veikt cenu aptauju un izvēlēties darba veicēju. Visiem ir zināms, ka darbu izpilde uz trīspusēja līguma pamata mājai izmaksā 20–30% lētāk nekā uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks organizētie remonti.

Kopš 2018. gada maija cauruļu nomaiņa kļuva iespējama arī tajās mājās, kurām nav lielu remontdarbu uzkrājumu. Ja māja ir pārņemta dzīvokļu īpašnieku valdījumā, to pārvalda biedrība vai cits pārvaldnieks, tad tā var piedalīties konkursā par līdzfinansējuma saņemšanu. Jāpiekrīt Veras Korčakas teiktajam, ka šādu iespēju neizmantot ir grēks.

Acīmredzot teiktajam piekrīt daudzi rīdzinieki. Tuvākajā laikā uzņēmums Smart Comfort Group sāks iekšējo komunikāciju nomaiņas darbus septiņās mājās, kuras noslēgušas līgumu par pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanu.

Uzticams partneris, noformējot dokumentus

Dmitrijs Širkins stāsta, ka uzņēmums Smart Comfort Group ir uzkrājis pietiekami lielu pieredzi darbu sagatavošanai, lai piedalītos pašvaldības programmā. Patlaban uzņēmums jau spēj piedāvāt palīdzību mājām, kuras vēl tikai plāno vērsties pašvaldībā ar iesniegumu par līdzfinansējuma piešķiršanu.

– Ja dzīvokļu īpašnieki savā mājā vēlas veikt pilnu vai daļēju aukstā un karstā ūdensapgādes sistēmas, kā arī kanalizācijas sistēmas nomaiņu, mēs viņiem piedāvājam konsultāciju dokumentu noformēšanā. Uzņēmums bez maksas izveido tāmi, kas nepieciešama dalībai konkursā, tāpat nepieciešamības gadījumā veicam tehnisko apsekošanu un sagatavojam atzinumu atbilstoši Rīgas enerģētikas aģentūras prasībām, – stāsta Smart Comfort Group vadītājs. Tas iedzīvotājiem ļauj ietaupīt laiku un līdzekļus tehniskās dokumentācijas sagatavošanai un atvieglo sadarbību ar pašvaldības struktūrām.

Patīkams bonuss no Smart Comfort Group

Uzņēmums ir gatavs ne tikai palīdzēt ar dokumentu noformēšanu, bet ļauj norēķināties par darbiem pakāpeniski.

– Vēršu visu interesentu uzmanību uz to, ka līdzfinansējumu saņemt var tikai pēc visu darbu izpildīšanas, – saka Dmitrijs Širkins. – Tas nozīmē, ka sākumā iedzīvotājiem jāspēj pašiem apmaksāt remontdarbus 100% apmērā no uzkrājuma fonda naudas vai kredīta līdzekļiem. Taču mēs varam piedāvāt izdevīgākus nosacījumus: ar māju, kura noslēgusi līgumu ar pašvaldību par līdzfinansējuma saņemšanu, mēs slēdzam vienošanos par pakāpenisku remontdarbu apmaksu. Sākumā māja mums var samaksāt 50% no darbu izmaksām, bet atlikušo pusi – pēc tam, kad saņēmusi naudu no Rīgas domes. Tas nozīmē, ka iedzīvotājiem nenāksies bankā ņemt aizdevumu, ja uzkrājumu fondā ir nepietiekams līdzekļu daudzums. Sadarbojoties ar Smart Comfort Group, māja darbus spēs paveikt ātrāk, lieki nesarežģījot procesu.

Kādēļ mājai būtu jāmaina komunikācijas? Vēlaties ietaupīt šī kapitālā darba izmaksas? Kļūstiet par iniciatoru un pasūtiet tāmi uzņēmumā Smart Comfort Group, SIA. Lai saņemtu konsultāciju, zvaniet pa tālruni 22848144 vai 26676576 vai rakstiet uz elektroniskā pasta adresi: dmitrijs@scg.lv. Uzņēmuma Smart Comfort Group, SIA birojs atrodas Lielirbes iela 1-406, Rīga, LV-1046